Dřevo Boček

CNC obrábění dřeva

Zabýváme se CNC obráběním dřeva.

Dřevo Boček

CNC obrábění

Zabýváme se CNC obráběním dřeva na zakázku. Dokážeme obrábět různé materiály (smrk, dub, buk). Na vlastním 3-osém CNC stroji obrábíme tvarově složité součásti v krátkém čase a vysokou přesností. Podmínkou je dodání výkresu ve formátu DXF nebo NCode

 

Poskytujeme sériové i zakázkové práce na 3-osém obráběcím CNC stroji firmy Alutex BXP. Jsme schopni obrábět tvarově složité součásti, zajišťujeme frézování dřeva, překližek, MDF, DTD, DTDL a plastů. Již nemusíte hledat a kombinovat různé typy obrábění – zvládneme obrobit téměř jakýkoliv požadovaný tvar v krátkém provozním čase. Maximální obráběný rozměr je 720 x 700 mm.

Sériové CNC obrábění dřeva vám umožní dosáhnout vynikající přesnosti a usnadnit vaši práci. CNC stroje jsou pečlivě nastaveny pro každou výrobní úlohu, což zaručuje konzistentní kvalitu výrobků a úsporu času.

Zakázkové CNC obrábění dřeva vám umožní dosáhnout vynikající přesnosti a usnadnit vaši práci. CNC stroje jsou pečlivě nastaveny pro každou jedinečnou výrobní úlohu, což zaručuje konzistentní kvalitu výrobků a umožňuje vám se zaměřit na vytváření unikátních výrobků pro vaše zákazníky.

 
Cenová nabídka

Nezávazná cenová nabídka

Vytvoříme Vám nezávaznou cenovou nabídku na naše služby.